Message in a Bottle 2.0.

13515379_10209870725427640_1438126850_n

In tijden waarin we als het ware vastgekleefd zijn aan onze smartphone (guilty!) en verjaardagsberichtjes of andere felicitaties voornamelijk verstuurd worden via sociale media heb ik meer dan ooit behoefte aan persoonlijke boodschappen. Wat is er leuker dan een handgeschreven brief te ontvangen, volledig toegeplakt met funky washitape of een volledig customised cadeautje voorzien van enkele persoonlijke woorden? Elbrig en Nikkie, twee jonge Nederlandse creatievelingen, catch my drift én besloten het heft in eigen handen te nemen. Birambi was born and I couldn’t be happier!

13515452_10209870828590219_757989705_n

Birambi gaat helemaal back to basics en geeft een moderne twist aan het oeroude concept van flessenpost. Een ruim gamma aan minimalistische juweeltjes (hoe cool is deze gouden cactus armband?!) maar ook kleine geluksbrengers en posters kunnen in een überschattig glazen flesje worden gepast én verstuurd naar je geliefde, voorzien van enkele persoonlijke woorden. Het ultieme doel van Birambi? Simpel: mensen gewoonweg happy maken met een klein, lief gebaar. Voor de prijs moet je het alleszins niet laten; het goedkoopste dat Birambi aanbiedt kost slechts een schamele €2!

Meer info vind je hier.

Heb jij al gehoord van Birambi?

Love

 

Deze review bevat producten die door een merk of bedrijf zijn opgestuurd. Dit beïnvloedt mijn mening echter niet.

 

 


15 gedachten over “Message in a Bottle 2.0.

  1. Maris Beantwoorden

    Wat een super leuk concept! Lijkt me heel erg leuk om zoiets te ontvangen (en op te sturen), zou een enorme verrassing zijn.

  2. Louise Beantwoorden

    Super cute! Leuke cadeautip 🙂

  3. Bo Beantwoorden

    Schattig, ik had er nog niet eerder van gehoord!

  4. Marushi Beantwoorden

    Ik heb het al eens vaker voorbij zien komen, ik vind het echt heel schattig! -x-

  5. Kiss & Make-up Beantwoorden

    Hah, zo schattig, heel uniek ook.

  6. Els Beantwoorden

    Nog nooit van gehoord, maar hoe meer Happy hoe beter :-). Echt heel leuk.

  7. jeapiebel Beantwoorden

    Birambi ken ik nog niet, wel vind ik het een leuk concept. Ik houd van het persoonlijk bericht.

  8. Sheila Beantwoorden

    Schattig! Ik heb ooit zo’n zelfde buisje gekocht en er een briefje ingestopt. Super leuk om te geven en te krijgen.

  9. Kirsty Beantwoorden

    Wat een leuk concept zeg!

  10. Mariska Beantwoorden

    Weer zo schattig! Echt super leuk 😀

  11. Angelique Beantwoorden

    Super leuk zeg! Ik kende het nog niet.

  12. sammie Beantwoorden

    Super leuk! Leuk die cactus 🙂

  13. Hannelore Beantwoorden

    Super mooi armbandje!

  14. Babs Beantwoorden

    Dat is leuk, wat een briljant idee! Schattig!

  15. Monique | WritingMonique Beantwoorden

    Ik had er nog niet van gehoord, maar wat ongelooflijk leuk! En wat een mooi doel!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *