De razendpopulaire webshop ASOS doet sowieso gegarandeerd een belletje rinkelen. Met een hip én uitgebreid gamma gaande van crop tops tot lingerie en toffe hebbedingetjes, heeft de Britse internetgigant alles in huis om je stralend voor de dag te doen komen. Sinds kort vind je er echter ook make-up. Dringend tijd om de leukste cosmeticaspulletjes aan een uitgebreid onderzoek te onderwerpen. Ready, set, go!
Wat verpakking betreft zien alle items er alvast uit om op te eten. Met telkens een eenvoudig gezichtsdetail (een oog, een mond,etc.) en gehuld in zuurstokroze, zijn de spulletjes prachtig verpakt. Enige nadeel: het voelt ietwat goedkoop aan door het gebruik van plastic. De blush is het enige product die een magnetische sluiting heeft, de rest moet je dan ook handmatig dichtdoen. Alle items zijn enorm goed betaalbaar, de prijzen liggen dan ook tussen de €9 en €17. Budgetfriendly maar ook worth the purchase? Let’s find out!
ASOS Blush in Acceptance (€10.81)
Deze felroze blush laat een prachtig blosje achter op jouw wangen en zorgt dat je stralend en gezond voor de dag komt. Let wel op: door de goede pigmentatie heb je al snel teveel op. Een felroze, matte kleurtje. Prima prijs, prima kwaliteit.
ASOS Lipstick in Steely (€9.46)
Een roze/oranje tint die gegarandeerd bij veel mensen mooi zal staan. De lipstick dringt een tikkeltje in de lijntjes van jouw lippen maar niks onoverkomelijks. Ik vind het een prachtig kleurtje, perfect voor deze tijd van het jaar.
ASOS Highlighter Stick in Tenacious (€12.16)
Hoe prachtig ziet deze highlighter stick eruit? Een zilveren gloed geeft jouw jukbeenderen de shine die ze verdienen en doet je stralen als nooit tevoren. Het is de eerste keer dat ik een dergelijke chubby stick gebruik als highlighter en ik ben enorm tevreden. Prima pigmentatie en blijft uitstekend zitten. Ook na een avondje stappen.
ASOS Eyeshadow Palette in Devoted (€16.22)
Perfect palette om een alledaagse, natuurlijke look mee tevoorschijn te toveren. Een tikkeltje poederig maar zeker niet onmogelijk om mee te werken. De champagnekleurige tint (tweede van rechts op de foto) is de enige met een glansje, de rest van het palette bestaat dan ook uit matte kleuren. Om eerlijk te zijn: ik heb nog goedkopere palettes (denk aan Catrice) liggen in mijn beautykast waar ik enthousiaster over ben.
Wist jij dat ASOS nu een eigen cosmeticacollectie heeft?
Elke november 3, 2017
Wat een leuke spulletjes! Ik denk dat ik zelf de highlighter stick wel een keer zou willen proberen <3
Debbythechocoholic oktober 29, 2017
Zo een leuke verpakkingen. Ik ben fan van de lipstick & eye shadow
Louise oktober 27, 2017
Inderdaad leuke verpakkingen! Die lipstick heeft echt een leuke kleur!
Anne - Travelgoodies.nl oktober 27, 2017
Ik heb daar nog nooit make-up besteld maar ga het ook een keer proberen. Wat een leuke verpakkingen ook!
Neeltje | Thoughts in Style oktober 27, 2017
De verpakking ziet er zo cute uit! Ik vind de highlighter heel mooi 🙂 X
Elsemieke oktober 26, 2017
Die highlighter is lekker sprankelend. Mooie verpakkingen verder en fijn dat er een goede hoeveelheid pigment in de kleurtjes zit.
Krystle oktober 26, 2017
Leuke verpakking! Ik kende het niet.
Nicole Orriëns oktober 26, 2017
Nee, dat wist ik niet. Weer wat geleerd dus! Dank voor de uitgebreide review!
Ramona oktober 26, 2017
Zeker leuk om te zien!
fromcouchgirltofitnessgirl oktober 26, 2017
Leuke blog om te lezen van je nieuwe producten was nog niet bekend met de webshop maar weet ook niet of ik er zo snel iets zal bestellen. Ben wel benieuwd naar zo een highlighter stick.
Jen oktober 26, 2017
Ik wist nog niet dat ASOS ook Make-up producten verkoopt. Het ziet er goed uit!
Leuk!
Ik denk dat ik weer snel een kijkje ga nemen op de webshop. Thanks voor je leuke Review!
Natalie oktober 26, 2017
Ik vind de verpakkingen er alvast heel leuk uitzien en de swatches vallen ook niet tegen, alleen had ik meer verwacht van het oogschaduwpalette!