Beautynieuwtjes over de laatste trends en lanceringen zijn altijd mooi meegenomen. Bepaalde collecties als de samenwerkingen tussen M.A.C.-Cosmetics en The Simpsons of een prachtige Limited Editionlijn van Catrice maken me steeds (waarschijnlijk een tikkeltje té) enthousiast. Al worden er iedere dag verse, nieuwe producten op ons losgelaten en is de keuze intussen meer dan grandioos, sommige producten blijven een vaste waarde in mijn makeup tasje en dus in mijn dagelijkse routine. Welke vijf producten mogen zich tot mijn intieme kring rekenen? Meet the fabulous five!
Rimmel Stay Matte Foudation Belachelijk veel foundations heb ik al getest en nog nooit heb ik het geluk gehad te botsen op eentje die tipt aan deze topper. Stay Matte van Rimmel werkt wonderen voor meisjes met een ietwat vette huid en doet je onzuiverheden verdwijnen als sneeuw voor de zon.
Soap & Glory Kickass Concealer Magie in een ienieminie potje, zo kan ik dit product waarschijnlijk het best omschrijven. Het magische zit’m zeker en vast in het stappenplan achter deze concealer. Wanneer je het doosje openklapt, vind je twee verschillende layers. In de onderste layer bevinden zich twee verschillende concealers, elk met een eigen doel. De eerste is lichtroze/peachy en is bedoeld voor onder de ogen. De tweede heeft als doel om onzuiverheden te camoufleren. In het bovenste gedeelte van het doosje bevindt zich dan een transparante poeder die de concealer heel de dag op z’n plaats houdt. Works wonders!
Too Faced Chocolate Bar Palette Oke, ik heb een lichte obsessie wat betreft Too Faced. De überschattige verpakking en de fantastische pigmentatie van vrijwel alle producten van dit merk resulteren in een ware aanslag op mijn bankrekening. Het Chocolate Bar Palette ziet er niet enkel uit om van te smullen, je kan er ook nog eens de meest prachtige looks mee maken. Too Faced zelf spreekt van The Chocolate Bar experience: het is immers geen alledaags palette aangezien de geur van verse cacaobonen je neusvleugels helemaal doen opleven. Buiten een heerlijk luchtje, bevat dit item ook 16 perfect gepigmenteerde kleurtjes, helemaal in het thema van chocolade. Een échte aanrader voor een alledaagse make-uplook maar ook perfect voor een avondje uit, het palette heeft immers ook een aantal shimmer oogschaduwkleurtjes in store!
Hema Soft Matt Lipbalm in 02 Wanneer Hema exact een jaar geleden de Soft Matt Lipbalm-collectie uitbracht, was ik meteen verkocht. Deze lijn bestond initieel uit eight shades of pink (waarvan dit kleurtje onderdeel vormt) maar intussen is de lijn meer en meer uitgebreid. Joepie! Een subtiel kleurtje voor iedere dag en de matte finish ziet er gesofisticeerd en girly uit. Een toppertje die absoluut de 5 euries waard is.
The Balm Mary-Lou Manizer Ja hoor, hier ben ik weer met mijn lofzang op deze highlighter.#sorrynotsorry. De glans die dit product afgeeft, heb ik bij nog geen enkele andere highlighter mogen waarnemen. Zomer of winter, deze highlighter zorgt dat je schittert zoals nooit tevoren.
Welke producten zijn met geen stokken uit jouw makeup tasje te krijgen?
Love
Sofie Katelijne
Sabrina maart 5, 2016
Ik ben een grote fan van de HEMA soft matt lipbalm! Heb er op dit moment 6 liggen en er komen weer nieuwe kleuren bij dus ben erg benieuwd!
-x- Sabrina
Angèlique maart 5, 2016
Het palette Is zo mooi! Die wil ik echt graag hebben.
Rachel Kromdijk maart 3, 2016
Dat chocolate bar palette is zo onwijs fijn!
peggy maart 1, 2016
Fijne producten die je laat zien.
Florentine maart 1, 2016
Wat een geweldige producten!!
Nilou februari 29, 2016
Mooie producten, bij mij kan de mac lippenstift niet ontbreken en mijn mattifying poeder 😀
heidi februari 28, 2016
Wat fijn om te lezen
Joyce rdt februari 26, 2016
Mooi lijstje!
Mijn L’oreal Foundation is niet meer weg te denken, verder ben ik verzot op mijn Sephora make up kwast!
Liefs.x
Jana februari 26, 2016
Mary-Lou is sinds kort ook in mijn bezit. Echt een favoriet van mij! 🙂
Sas februari 26, 2016
Ik heb niet eens een make-up tasje haha :’)
Ik kan niet zonder zwitsal, BB cream en mascara.
Monique | WritingMonique februari 26, 2016
Prachtige items! Mijn make-up tasje is niet compleet zonder lipliner!
reshma februari 25, 2016
Allemaal prachtige producten! Ik kan echt niet zonder mijn wenkbrauwpotlood van de Hema, gebruik die al jaren en die kan ik echt niet missen
Mariska februari 25, 2016
Dat zijn ook echt gewoon zo prachtige producten!
Kirsty februari 25, 2016
Mooie producten! Je Too Faced obsessie herken ik wel haha, daar heb ik ook wel last van 🙂
Kiss & Make-up februari 25, 2016
Dat Too Faced palet is echt mooi, prachtige kleuren.
Mariëlle februari 25, 2016
Leuk om te zien en ook heel begrijpelijk! Het palette zou ik ook nog wel willen, het lip potlood en de highlighter heb ik ook <3
jeapiebel februari 24, 2016
Ik ben het er helemaal mee eens over de keus van cosmetica die op de markt ligt. Er is zoveel en het overdonderd mij soms zo dat ik soms gewoon niets koop.. kan geen keus maken..haha Als je iets hebt wat je weet dat een blijvertje is, gewoon ervan genieten. Als mij iets bevalt blijf ik het ook gewoon kopen.
Griet februari 24, 2016
Het Chocolate Bar palette van Too faced kan ik ook echt niet meer missen!
VeerlePlume februari 24, 2016
Wat een leuk artikel, ik ben erg benieuwd naar die concealer!
Hannelore februari 24, 2016
Ik ben aan het overwegen om dat chocolate bar pallette te kopen. Echt mooie kleuren en het ruikt verrukkelijk!
Lynn februari 24, 2016
Ooh die concealer wil ik wel eens proberen!! De Soft Matt Lipbalms vind ik ook echt super! Ik heb er intussen ook twee! 😉 liefs x Lynn